Dane teleadresowe firmy Wynajem sali szkoleniowej warszawa - Centrum Szkoleniowe Wspólna


Adres: Wspólna 56

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-686

Telefon: 665 01 77 77

Nazwa firmy: Centrum Szkoleniowe Wspólna

Domena: https://centrumwspolna.pl/Opis:


Nieważne, czy jest potrzeba zorganizowania konferencji, szkolenia czy warsztatów komputerowych, rekomendowane centrum szkoleniowe oferuje różnym klientom wynajem sali szkoleniowej w centrum Warszawy. Klienci mają do wyboru 8 sal szkoleniowych o różnej powierzchni, które pomieszczą zróżnicowaną ilość osób. Wszystko zależy od ustawienia stołów i rozmieszczenia krzeseł.

Wszyscy zainteresowani szczegółami oferty, mogą zajrzeć na centrumwspolna.pl. Każda z sal została pokazana na zdjęciu i podano jej opis oraz możliwości techniczne. Dojazd do centrum szkoleniowego jest bardzo wygodny, a w pobliżu jest wiele hoteli i sklepów. Polecane sale są klimatyzowane, zaopatrzone w tablice suchościeralne oraz niezbędny sprzęt multimedialny i komputerowy. W salach dostępny jest też szybki Internet.

Na życzenie klienta firma zapewnia profesjonalną obsługę i pomoc techniczną podczas szkolenia, a także obsługę recepcyjną i katering. Można też dostarczyć wcześniej niezbędne materiały konferencyjne, które zostaną przechowane zarówno przed szkoleniem, jak i po jego zakończeniu.

Data dodania: 21-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Centrum Szkoleniowe Wspólna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!