Dane teleadresowe firmy Biuro wirtualne Wrocław


Adres: Kielecka 41A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-530

Telefon: + 48 696 468 551

Nazwa firmy: ReadyOffice

Domena: https://readyoffice.pl/Opis:


Wrocław to jeden z najprężniej rozwijających się ośrodków akademickich odnoszących sukcesy za granicą, którego studenci podejmują się nie lada wyzwań i wielu z nich już na studiach założyłoby własny biznes, gdyby tylko mieli siedzibę, w której mogliby go zarejestrować. Dzięki takim firmom, jak ta ze strony readyoffice.pl jest to możliwe, gdyż one oferują niejedno biuro wirtualne we Wrocławiu. Wspomniana firma poleca swoje usługi nie tylko w zakresie użyczenia adresu do rejestracji, ale także daje możliwość skorzystania z salki konferencyjnej w razie, gdyby przedsiębiorca chciał spotkać się z klientami.

W ofercie firmy dostępne są trzy pakiety, które warto przejrzeć, gdyż jej pracownicy mogą także załatwiać wszystkie sprawy związane z sekretariatem. Więcej na ich temat można znaleźć na podanej wyżej stronie.

Inną bardzo ważną zaletą takiego biura jest jego lokalizacja w najlepszej, sprzyjającej biznesowi dzielnicy, w bezpośredniej bliskości kawiarń, restauracji, banków i centrów handlowych, co wydatnie podnosi rangę danej działalności.

Data dodania: 21-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ReadyOffice


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!