Dane teleadresowe firmy Projektowanie wnętrza hoteli


Adres: Jana Nagórskiego 5

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-408

Telefon: +48 604 434 422

Nazwa firmy: Studio Projektowe Motiv

Domena: https://www.studio-motiv.pl/Opis:


Udając się na wakacje, poza wyborem interesującej destynacji, większość podróżujących zwraca uwagę na wystrój hotelu, w którym spędzą swój urlop. Każdy chciałby odpocząć w możliwie jak najwygodniejszej, gustownie urządzonej przestrzeni. Obecni turyści są coraz bardziej wymagający. Bardzo często posiłkują się zdjęciami danego obiektu, zamieszczonymi na stronie internetowej i rezerwują wakacje w tym, który na fotografiach wydał się najpiękniejszy.

Urządzając obiekt hotelowy, warto dokładnie przemyśleć do jakiego stylu miałby od nawiązywać, a następnie konsekwentnie trzymać się jednej koncepcji. Jeszcze lepiej zatrudnić w tym celu profesjonalny zespół architektów jak na przykład Studio Projektowe Motiv. Każdy inwestor, którego czeka projektowanie wnętrza hoteli w Poznaniu, Gnieźnie, Wrześni czy Ostrowie Wielkopolskim, powinien zapoznać się z ich ofertą. Bogate portfolio, prezentujące zrealizowane projekty, z pewnością może okazać się pomocne jako źródło inspiracji dla własnej koncepcji.

Data dodania: 21-05-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Studio Projektowe Motiv


Użytkownik orangecat880 napisał:
Dla mnie Studio Projektowe Motiv to najlepsi specjaliści od aranżacji wnętrz. To dzięki nim moje mieszkanie wygląda, jak żywcem wzięte z czasopisma o urządzaniu mieszkań. :)
Data: 2020-06-05 12:55:07
Ocena: 4