Dane teleadresowe firmy Hurtownia zniczy - Produkcja zniczy Kowalczyk


Adres: Dojazd 14a

Miejscowość: Tarnów

Kod pocztowy: 33-100

Telefon: 601500886

Nazwa firmy: Znicze Kowalczyk

Domena: https://www.zniczekowalczyk.com/Opis:


Aby znaleźć rzetelnego dostawcę zniczy, nie trzeba szukać daleko. Wystarczy wejść na stronę internetową zniczekowalczyk.com i skorzystać z umieszczonej tam oferty.

Jest to propozycja, jaką przedstawia dla swoich klientów hurtownia zniczy, która świadczy profesjonalne usługi i dostarcza tego typu asortyment od ponad 20 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala zatrudnionym tam pracownikom w jak najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby klienta.

Hurtownia oferuje znicze wraz z niezbędnymi akcesoriami, typu podstawka, czapeczka czy wkład, istnieje też możliwość zakupu każdego elementu osobno, w zależności od preferencji zlecającego zamówienie. 

Hurtownia umożliwia sprzedaż większej ilości towaru za jednym razem, co również doceniają kupujący. Mogą oni skorzystać ze zniżek, gdzie cena jednostkowa maleje wraz ze wzrostem ilości zamówionych sztuk.

Powyższa oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm typu sklepy czy inne jednostki, które zajmują się dalszą dystrybucją zniczy i pokrewnego asortymentu. W przypadku pytań pomocą służą pracownicy hurtowni, odpowiedzialni za realizację zleceń.

 

Data dodania: 14-09-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Znicze Kowalczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!