Dane teleadresowe firmy Obsługa it | Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Adres: Bukowińska 22

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-703

Telefon: +48 22 472 40 10

Nazwa firmy: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Domena: https://lizard.pl/Opis:


Aby znaleźć kompetentnego dostawcę usług, wśród których jest także profesjonalna obsługa IT, nie trzeba szukać daleko. Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia bowiem firma, która ogłasza się na stronie internetowej lizard.pl.

Pełną listę świadczeń można znaleźć pod podanym linkiem. Z pewnością zaciekawi ona i ucieszy  osoby zajmujące się na co dzień kwestiami związanymi z obsługą systemów komputerowych stosowanych w danym przedsiębiorstwie. Jest to także wartościowa opcja dla inspektorów danych osobowych, którzy nie mogą liczyć w swoim miejscu pracy na wsparcie działu IT lub nawet skorzystać z usług informatyka. 

Wspomniana firma wyciąga pomocną dłoń w zakresie specjalistycznej obsługi informatycznej, obiecując jednocześnie owocną współpracę. Skorzystanie z takiej oferty niesie ze sobą dużo wartościowych profitów. Przede wszystkim jest to duża oszczędność czasu i środków, co przy prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu ma niebagatelne znaczenie. Zapewnia także bardziej efektywne funkcjonowanie firmy klienta, zwiększa jej bezpieczeństwo i pozwala skupić się na prowadzonej działalności.

 

Data dodania: 04-09-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!