Dane teleadresowe firmy Opieka informatyczna


Adres: Bukowińska 22

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-703

Telefon: +48 22 472 40 10

Nazwa firmy: Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Domena: https://lizard.pl/Opis:


Rozwijająca się branża IT to znaczące wsparcie dla wielu przedsiębiorców. W takim też zakresie działa firma ogłaszająca się na stronie internetowej lizard.pl. Proponuje ona klientowi skorzystanie z profesjonalnej i atrakcyjnej oferty obsługi informatycznej, świadczonej z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu komputerowego oraz zabezpieczeń, gwarantujących integralność i niezmienność przetwarzanych danych.

Tak profesjonalnie świadczona opieka informatyczna jest warta podkreślenia. Stanowi korzystniejszą alternatywę niż zatrudnianie w firmie klienta zastępu informatyków lub też utworzenie osobnego sektora zajmującego się obsługą IT. Usługi świadczone są w systemie całodobowym, co pozwala na natychmiastową reakcję w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych lub też ataku na serwery.

Firma ogłaszająca się pod podanym wcześniej linkiem obsługuje obecnie spore grono odbiorców jej usług, zadowolonych z podjętej współpracy. Aby zapoznać się z pełnym zakresem możliwości, z jakiego może skorzystać klient, warto zapoznać się z informacjami na podanej stronie internetowej.

Data dodania: 04-09-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!