Dane teleadresowe firmy OROME | Wciągniki łańcuchowe


Adres: Pułaskiego 17

Miejscowość: Kluczbork

Kod pocztowy: 46-200

Telefon: +48 77 417 05 07

Nazwa firmy: OROME SC

Domena: https://www.orome.pl/Opis:


Wyposażenie obiektów przemysłowych zawsze powinno służyć zarówno wydajnej, jak i bezpiecznej pracy. Zatrudnieni w firmie pracownicy potrzebują nowoczesnych rozwiązań, aby jak najsprawniej, a zarazem bez szwanku dla zdrowia realizować powierzone zadania. W tym celu zamawia się między innymi wciągniki łańcuchowe, które pozwalają na udźwig sięgający nawet 20 ton.

Modele wyróżniające się solidnością wykonania oraz wielofunkcyjnym zastosowaniem można znaleźć w ofercie Orome – firmy specjalizującej się w dostarczaniu rekomendowanych rozwiązań dla polskiego przemysłu, budownictwa i energetyki. Poszczególne wciągniki mogą się różnić wagą, udźwigiem czy liczbą cięgien, ale łączy je naprawdę profesjonalny charakter. Użytkownicy bardzo doceniają niewielkie gabaryty, które oszczędzają miejsce.

Oferta jest dostosowywana do potrzeb konkretnego klienta. Korzystne ceny zachęcają do unowocześniania swojej hali przemysłowej czy innego obiektu, w którym istotną rolę odgrywają wytrzymałe maszyny i narzędzia.

Data dodania: 22-11-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o OROME SC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!